جذب و تامین نیروی کار حرفه ای

جذب و تامین نیرو کار حرفه ای

در واحد تخصصی نیرویابی(جذب نیروی کار، شغل و کاریابی) شرکت بهین مشاوران آتیه ساز مدیریت،
با شما از ابتدا تا انتهای فرآیند جذب و استخدام همراه خواهیم بود
تا شایسته ترین انتخاب را رقم بزنید.

به دنبال نیروی کار حرفه ای هستید؟

جذب نیرو کار حرفه ای

اگر به دنبال اضافه کردن سرمایه‌های انسانی و یا جذب نیرو کار در سازمان خود هستید، حتما می‌‌‌دانید که یافتن و ماندگارکردن همکاران ارزشمند، کاری سخت و پر از نکته‌های ظریف است. انتخاب صحیح و شایسته نیروی کار، فرآیندی زمانبر و پرهزینه است. شاید اگر در انتخاب و جذب نیرو کار همراه و مشاوری کارآزموده در کنار خود داشته باشید نتیجه ای مطلوبتر به دست آورید و بهره‌وری و اثربخشی فرایند جذب و استخدام خود را ارتقا دهید.
امروزه در پاردایم جنگ استعدادها و رقابت برندها در جلب و جذب استعدادها، پذیرفته شده است که نزدیک به ۸۵ درصد شایستگی‌های یک انسان توانمند به ویژگی‌های شخصیتی و استعدادهای روانشناختی او بر می‌گردد.

به دنبال شغل رویایی خود هستید؟

کاریابی

اگر به دنبال کار و شغل مناسبی می‌‌گردید، معرفی کردن خودتان و قابلیت‌هایتان، بیان علاقمندی‌ها و نقاط قوتتان و جا افتادن در یک محیط کاری جدید هنر خاصی را می‌طلبد. شاید اگر از اول بتوانید خودتان را کامل و تخصصی معرفی کنید و درخواستتان از محیط کار مطلوبتان را  به شیوه‌های ساده و دقیق بیان کنید خیلی سریعتر در کار جدید جا بیفتید و چالش‌های تغییر شرایط را راحت و شیرین از سر بگذرانید.
بزرگترین چالش متخصصان در شش ماه اول استخدام، یافتن ابزاری موثق و مستدل برای معرفی قابلیت‌های خود در محیط کاری است. اگر امکان برقراری این ارتباط از روز اول فراهم شود بسیاری از مسائل و چالش‌ها به لحظاتی به یادماندنی و آسان تبدیل خواهد شد.

ارزیابی تخصصی

دقت در انتخاب

صرفه جویی در زمان

مشاوره تخصصی

فرم درخواست مشاوره را پر کنید،‌ مشاوران بهین در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند