نیرویابی

در بازار مشاغل این روزهای کشور، توقعات و سطح خواسته‌های کارجویان (نیروهای آماده به کار یا متخصصانی که در جستجوی شغل مناسب و دلخواه؛ و استخدام و جذب در سازمان‌ها هستند)  با توقعات و سطح خواسته‌های کارفرمایان (شرکت‌های در حال استخدام و جلب و جذب نیروی کار) پیوسته در چالش‌های مختلفی بوده و هست و طرفین در بیشتر اوقات با نارضایتی‌های زیادی مواجه هستند.
تخصص ما در واحد نیرویابی گروه بهین مشاوران، حل چالش‌های کارفرمایان و کارجویان برای جذب، استخدام و اشتغال پایدار است.

واحد نیرویابی بهین مشاوران

در حال حاضر برای کارجویان، پیدا کردن کار یا شغل مورد علاقه، باتوجه به تخصص، سلیقه، علاقه، سطح درآمد و میزان توانمندی افراد، یکی از دغدغه‌های اصلی بوده و از طرفی کارفرمایان هم بدنبال نیروهای کارآمد، متخصص، توانمند و متعهد برای سازمان‌های خود هستند.

کانون ارزیابی

واحد نیرویابی بهین مشاوران با دارا بودن یک فرآیند جامع، ارتباط با صنایع و مشاغل مختلف و همچنین بهره‌گیری از دانش مشاوره و ابزارهای تخصصی کانون ارزیابی توانسته موقعیت‌های مناسب شغلی را باتوجه به نیاز روز بازار و صنایع شناسایی و معرفی کند.

نرم افزار جذب و استخدام بهینو
نرم افزار جذب و استخدام

خودارزیابی با بهینو

واحد نیرویابی بهین طی یک فرآیندی، کارجویان و افراد حرفه ای را توسط نرم افزار جذب و استخدام بهینو مورد خودارزیابی شغلی قرار میدهد و باتوجه به تست‌های انجام شده، ویژگی‌های شخصی و استعدادهای باالقوه و بالفعل افراد را توسط نرم افزار بهینو می‌سنجد.

معرفی نیروی کار به کارفرما | معرفی کار به کارجو

همین امر سبب شده یک رابطه دو طرفه (برد-برد بین کارفرما و کارجو) صورت گیرد. به عبارتی با استفاده از گزارش‌های بدست آمده از نرم افزار جذب و استخدام بهینو و تحلیل و مصاحبه‌های حرفه‌ای ارزیابان، کارفرمایانی که بدنبال نیروی کار مناسب ،حرفه ای و قوی در صنعت و کسب و کار خود هستند، نیروی کار مورد نیاز خود را استخدام می‌کنند و همچنین کارجویانی که بدنبال کار و جایگاه شغلی مناسبی با درآمد و شرایط مورد علاقه خود هستند ، صاحب شغل می شوند.  

جذب و تامین نیروی کار

همین الان اقدام کنید

کارجویانی که به دنبال کار میگردند و یا کارفرمایانی که به دنبال نیروی کار مناسب با صنعت خود هستند، میتوانند از طریق ارتباط با واحد نیرویابی گروه بهین مشاوران، نسبت به ثبت درخواست و مشاوره کاری و شروع فرآیند نیرویابی، اقدام نمایند.
مشاوره رایگان
نرم افزار جذب و استخدام بهینو

گروه بهین مشاوران

از طریق فرم رو به رو درخواست خود را
جهت سفارش نرم افزار بهینو ثبت نمایید.

  • موارد ستاره دار (*) در فرم الزامی هستند.
بهین مشاوران آتیه ساز مدیریت

گروه مشاوران بهین

فرم درخواست مشاوره را پر کنید،‌ مشاوران بهین در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

به کمک نیاز داری ? یک چت را با ما شروع کنید