Group 2

واحد مشاوره مدیریت کسب و کارهای نوپا به استارت آپها و تازه واردان دنیای کسب و کار کمک میکند تا با چالشهای دنیای کسب و کار مواجه شوند، مسائل استراتژیک خود را بشناسند و برای ارتقا در دنیای کسب و کار آماده شوند.

ما در کنار کارآفرینان، نوآوران، استارت آپها و تازه کارهای دنیای کسب و کار می ایستیم و به آنها کمک می کنیم تا وارد بازارهای جدید شوند، ایده های خلاقانه و جدید خود را تجاری سازی کنند و به فرصتهای محیطی خود با دیدگاهی حرفه ای نگاه کنند.  به مدد تجربه و تخصص خود، با استارت آپها و کسب و کارهای نوپا در سفر ساختن یک کسب  کار نو همراه میشویم. سفری که با شکل دهی استراتژی و ساختن مدل کسب و کار آغاز میشود و با تدوین و شناسایی ارزش پیشنهادی ویژه، قیمت گذاری محصول و خدمت تا تحول دیجیتال کسب وکار ادامه می یابد. ما مفتخریم که در سالهای گذشته بر استراتژی های شکل گیری و رشد استارت آپها، محصولات ارائه شده آنها به بازار و داستانهای موفقیتشان تاثیرگذار بوده ایم و زمان رسیدن آنها به موفقیت را کوتاه تر نموده ایم.

 تجربه و تخصص ما در تحلیل ابعاد مختلف دنیای کسب و کار به استارت آپها کمک میکند تا بر عدم اطمینان محیطی و ناپایداری شرایط تسلط بیشتری پیدا کنند و برای احصای فرصتها، ریسک کسب و کار خود را مدیریت کنند. در این راستا با استفاده از ابزارهای تخصصی و به روز دنیا در حوزه های زیر همراه کسب و کارهای نوپا هستیم:

فرم درخواست مشاوره را پر کنید،‌ مشاوران بهین در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند