درباره ما

از ۱۳۸۲ همراه شما هستیم

گروه مشاوره مدیریت بهین با بیش از ۱۶ سال تجربه در صنایع مختلف و همچنین در کنار NGO ها در جهت ظرفیت سازی و توانمندسازی آنها و کارکنان قدم برداشته است.
حال بهین در مسیر رسیدن به پایداری همراه و هم مسیر شماست.
شعار

مدیران ما

m01

ایثار خدادادی

مدیرعامل و مدیر پروژه های منابع انسانی و سمن‌ها

بهین روحانی

بهین روحانی

رئیس هیات مدیره و مدیربرنامه ریزی و کنترل پروژه ها

m05

احسان حیدری

مدیر پروژه های سیستم جامع پایداری

m03

زهرا امینی

مدیر محصول سامانه قبیله

شیرین_شاهرخ

شیرین شاهرخ

مدیر تحقیق و توسعه

m02

شکوه علیزاده

مدیر پروژه های کسب و کارهای نوپا و جذب و تامین نیرو کار حرفه ای

چشم انداز

گروه مشاوره مدیریت بهین، مرجع اصلی راهکارهای جامع موفقیت پایدار سازمان ها از طریق توانمدسازی کارکنان و ظرفیت سازی داخلی و خارجی ساز مان های خصوصی و مردم نهاد ( NGO ) در کشور خواهد بود.

ماموریت

ما بهین مشاوران هستیم و می خواهیم از طریق ظرفیت سازی و توانمندسازی کارکنان، سازمان ها و سمن ها و از سوی دیگر توسعه مشارکت در تمامی سطوح زندگی سازمانی به تعالی و موفقیت پایدار سازمان ها و توسعه اعتلای کشور کمک کنیم.

ارزش‌های محوری:

ایثار

customer-feedback

ادراک و احترام به مشتریان درونی و بیرونی

reading-book

یادگیری و یاد دادن
مستمر و گروهی

high

ثمر بخشی و نتیجه گرایی مشارکتی و هم افزا

job-search

احترام به شایسه پروری، شایسته گزینی و شایسته سالاری

people

 رازداری، صداقت و اعتماد

مسئولیت اجتماعی بهین

گروه مشاوره مدیریت بهین در طول سال‌های فعالیت خود، در کنار سازمان های مردم نهاد(NGO) بوده و در جهت ظرفیت سنجی و ظرفیت سازی در این سازمان‌ها تلاش های فراوانی کرده است. این تلاش ها منجربه خلق مدل «ثمین» شد، که درجهت توسعه و تعالی سازمانهای مردم نهاد به کار گرفته شده است.
لیکن گروه مشاوران بهین، خود را متعهد به حمایت همه جانبه در تامین منابع موسسه کودکان سرزمین من می‌داند. و در این راستا منتظر حمایت های فکری، معنوی و مادی شما هستیم.

موسسه حمایتی کودکان سرزمین من کاملاً مردم‌نهاد، غیرانتفاعی و غیرسیاسی است و با هدف حمایت از کودکانی که دست‌های رهاشده‌شان را به ما سپرده‌اند در بستر زندگی خانوادگی با ایجاد سقف امن، آرامش و توانمندساز تاسیس شده و تا استقلال رفتاری و عملکردی این کودکان برای ورود مولد به جامعه بدون محدودیت سنی و جنسیتی از آنها نگهداری می‌کند.